Termíny pro letní tábory a přihlášené praktikanty pro rok 2023:

 

 

 

 

Na každý turnus letního tábora přijímáme vždy táborového vedoucího a jednoho až dva praktikanty (od 16 let, účastníci našich minulých pobytů mohou již od 15 let).

 

 

Preferujeme praktikanty, kteří již u nás působili v minulosti nebo se jedná o nyní již 15leté účastníky našich táborů.

 

V současné době je rozpis praktikantů pro jednotlivé turnusy následující:

 

 

2. 7. - 7. 7. - Renata Pinková a Eliška Valcová (Terka Brylová, Valča Duchajová)

 

9. 7. - 14. 7. - Lucie Uhlířová, Jan Košťál a Ester Zemanová

 

30. 7. - 4. 8. - Anežka a Ondřej Pikulovi

 

6. 8. - 11. 8. - Václav Šimonek a David Macháček

 

20. 8. - 25. 8. - Lucie Uhlířová, Andrea Švadlenková a Tomáš Raich

 

27. 8. - 1. 9. Ema Polomská a Petr Rudajev

 

 

 

  

V případě zájmu si prosím prostudujte práva a povinnosti vedoucích a praktikantů. Dále postupujte dle pokynů v dokumentech Požadavky pro praktikanty a Požadavky pro vedoucí oddílu.

 

 

 

 

Naši praktikanti na letošních i minulých letních a podzimních táborech, jarních a dětských víkendech:

 

 

 

Renata Pinková

 

Jmenuju se Renča Pinková, je mi 16 let. Studuju na gymnáziu v Hradci Králové. Na Šťastný statek jezdím už 7 let a hned poprvé jsem si to tu zamilovala. Dřív jsem jezdila jen na ponících, ale během posledních dvou let jsem si nejvíc oblíbila Palečka.

 

RPinková

 

 

Eliška Valcová

 

Ahoj, jsem Eliška a je mi 16 let. Chodím na gymnázium v Hradci Králové. Zajímám se o psychologii a sociologii. Do Provodína jezdím již pátým rokem a nejvíce jsem si oblíbila Lajku.

 

EValcová

 

 

Marie Chovancová

 

Narodila jsem se v roce 2006 a studuji 2. ročník pedagogockého lycea. Jsem komunikativní, mám ráda děti a občas vypomáhám jako asistentka v lesní mateřské školce. Od dětství se věnuji atletice. Mám ráda pohyb a přírodu, hlavně zvířata.

 

Lajka Mar1

 

 

Tereza Chodúrová

Jmenuji se Terka, je mi 16 let a studuji obor Chov koní, takže se u koní pohybuji skoro denně. Ke koním jsem měla velké pouto už od mala a hned co jsem mohla, tak mě mamka posadila na koně a už jsem se nechtěla přesunout zpět na zem, z koňského hřbetu je všechno nejhezčí, no ne? Mám ráda děti, někdy až moc:D přírodu a nejvíce západy slunce.

 

Lucie Uhlířová

Jmenuji se Lucie Uhlířová, je mi 15 let a narpzeniny mám 21. 8. Studuji Střední školu obor Obchodní Akademie. Na koních jsem seděla i jako malá, ale aktivně jezdím 3 nebo 4 roky. Poprvé na statek jsem přijela v roce 2018 a úplně jsem si to tu zamilovala. Nejoblíbenější koník ze statku je Paleček. Prostě jsme si tak nějak sedli. 

 

Lucie Uhlirova

 

 

Andrea Švadlenková

 

Jmenuji se Andrea Švadlenková a je mi 15 let. Po prázdninách budu studovat na gymnáziu v Poděbradech. Na tábor jezdím 8 let a každý rok se sem ráda vracím. Nejoblíbenější kůň na statku je jednoznačně Matýsek.

 

Ester Zemanová

 

Studuji předškolní a mimoškolní pedagogiku, takže mám ráda práci s dětmi a ráda s nimi komunikuji. Od předškolního věku jezdím na koních a teď mám doma dva koně, takže práci s koňmi také zvládám. Jsem bezproblémová a empaticka a na děti se moc těším!

 

EZemanova

 

 

 

Tomáš Raich

 

Jmenuji se Tomáš Raich, je mi 16let, studuji na střední uměleckou průmyslové škole sklářské, na tábor jezdím už 9 let a vždycky se moc těším až zase bude.

 

 

Anna Zakuťanská

 

Od 9 let jezdím na koních a na Šťastném statku jsem jako tábornice byla už 5x. Teď už mi je 15 let a protože mám ráda nejen koně, ale i děti, letos nastupuji jako praktikantka a moc se těším.

 

Žofie Nováková

Je mi 15 a půjdu na střední školu na gymnázium v Mladé Boleslavi. Mezi mé zájmy patří výtvarné umění, především kresba a studuji španělský jazyk. Baví mě všeobecně sporty, ale nejraději mám stolní tenis.

Také ráda hraji kulečník a samozřejmě jezdím na koni. S dětmi si rozumím a na činnost praktikanta se moc těším.

 

Jana Fialová

30. 11. 2002, trvalé bydliště Mladá Boleslav
Jezdím na koních od dne, kdy jsem se naučila sedět a jezdím western. Tancovala jsem country dance, hrála jsem na violoncello, chodila jsem na výtvarku a na vodní skauty. Také jsem hrála florbal a stolní tenis.

Jdu na zemědělskou školu s oborem agropodnikání - chov koní. S dětmi mě to baví a řekla bych, že je se mnou taky.

 

Daniela Daničková

Je mi 15 a mezi mé zájmy patří samozřejmě jízda, ale i chov koní a všeobecně zvířat. Na koních jezdím už od dětství a práce s dětmi mi nedělá žádný problém.

Ráda hraji na kytaru a sportuji.

 

ŽDJ 1

 

ŽDJ 2

 

ŽDJ 3

 

 

 David Macháček

Jmenuji se David Macháček, 11. 4. 2023 mi bude 15 let. Chtěl bych jít na Střední školu obor veřejnoprávní. Na tábor jezdím cca 8. rokem, rád cestuji a mám rád zvířata.

 

 

Václav Šimonek

1. 12. 2021 mi bude 15 let a na tento tábor jezdím asi pět let. Zajímám se o sport, hlavně o cyklistiku a jízdu v terénu, nedávno se náš oddíl stal členem MBC freeride teamu. Chodím do devátého ročníku základní školy a na střední bych se chtěl hlásit na zemědělku, obor Agropodníkání. Bydlím ve vesnici Kováň u Mladé Boleslavi. Ale jinak ještě místo kola plavu čtvrtým rokem.

Vaclav Simonek

 

 

 

 

Kateřina Dvořáčková

Nyní je mi 18 let a studuji poslední ročník Veterinářství, hodně se zajímám o zvířata a proto mě baví dětské tábory s koňmi.

Katerina Dvorackova

 

 

Ema Polomská

Je mi 21 let a studuji uměleckou školu. Miluji sport, přírodu a zvířata, včetně koní. Na statek jezdím od svých 11 let.

 

 

EPolomska 2022

 

 

Michal Myška

 Je mi 17 a na statek jezdím už 7 let. Momentálně druhým rokem studuji bezpečnostně právní činnost. Na koních jezdím od 3. třídy ZŠ až do teď. Také mě baví různé sporty jako hokejbal či florbal.

 

 

Petr Rudajev 15 let

 

Zájmy: přírodní vědy, e-sport, koně

 

 

Anežka Pikulová

 Ahoj, jmenuji se Anežka Pikulová, je mi 21 let. Na Šťastný statek jezdím se svými sourozenci už mnoho let. A i letos jedu jako praktikant.
Doufám, že si na táboře užijeme všichni plno zábavy a budeme se domů vracet plný nezapomenutelných vzpomínek a zážitků.

 

 

  Kateřina Pikulová

 Ahoj, jmenuji se Kačka. Bydlím nedaleko od Mělníka. Jako dítě jsem navštívila hodně táborů, ale jen tenhle mě zaujal natolik, abych se sem stále vracela a později začala jezdit jako praktikantka. Miluji koně a přírodu, ráda hraji hry s dětmi. Studuji Agropodnikání v Poděbradech, takže ke zvířatům nemám daleko ani co se týče školy. 3x týdně mám jezdecké lekce. Koně vlastně zabírají většinu mého volného času. Doufám, že si spolu tábor užijeme jak se patří. A kdo ví, třeba si ho zamilujete tak, jako já :)

 

KPikulova

 

 

Jan Javůrek

Věk: 16 let
Bydliště: Mimoň
Mám rád přírodu, mým koníčkem je rybaření a skauting.
Ve volném čase jezdím na kole nebo občas trávím odpoledne jen tak v kánoina řece či rybníku.

Matysek se smykem