Velmi důležitá je pro nás zpětná vazba rodičů a především dětí,

které absolvovaly některý z našich táborů nebo koňskou akci:

 

 

Alena S. - Dobrý den, Vaše nabídka je velice lákavá a kamarádčina dcerka již váš tábor absolvovala a byla naprosto nadšená.

 

Alena P. - Zdravím všechny na statku, chci moc poděkovat za tábor, dcera si ty dva týdny moc užila a příští rok pojede zas, těší se hlavně na ty begany pod sedlem.

 

Kája P. - Ahoj, Luďku. Dík za tábor, s kámoškou jsme si ho moc užili. Už se zase těším na jeskyně, byly supééééééér a moc moc pozdravuj Matýska Stánu Lajku a Paldu a taky pejsci byli moc hodní.

 

Stefi R. - Ahoj Luďku! moc se mi na táboře líbilo a proto mě již maminka přihlásila na další rok.Mnohokrát za mě poděkuj Palečkovy za památku-ukousnutou helmu!Už se nemůžu dočkat na další rok!Těším se,až budeme jezdit na beganech!

 

Kateřina B. - Dobrý den pane Šťastný, touto cestou bych Vám chtěla spolu se svým synem poděkovat za moc pěkný tábor, už jsme se přihlásili na další rok. Nevěděli jsme, že jsou ve Vašem okolí tak pěkné zajímavosti, syna zaujaly hlavně ty jeskyně, jen škoda, že jste zatím nenašli to podzemní jezero...

 

Kája - tabor muzu jen doporucit byla jsem tu minuli rok a hrozne se mi tu libilo o hodne prijdete kdyz neprijedete

 

Bára J. - Pane Luďku,chtěla jsem Vám jménem kluků poděkovat za nádherný týden,který s Vámi prožili.Filip neměl nikdy rád tábory a koňů se bál a díky Vám se už těší na další rok a je pyšný,jak mu to na koni šlo, také výlety po lesích byly prima.Kluci o Vás mluvili s obdivem a nemělo to jedinou chybu.

 

Tereza P. - Dobré ráno, pane Šťastný. Naše dvě dcery byly nadšeny z letního tábora u vás a moc rády by si zopakovaly výlet s koňmi do lesa a plavení na Máchově jezeře nebo v Ploučnici.

 

Sára - Je mi 11 a tento tábor mohu jen a jen pochválit.Nebyl můj první a jezdila jsem i na farmu s koňmi,ale byl NEJ-nikdy jsme se nenudili-a jediné co vadilo byly přestávky po jídle,protože jsem se nemohla dočkat na trysk na Matesovi a objevování nových jeskyní :-))) a určitě se vrátím.Možná už v létě,protože chci zažít plavení s koňmi na Mácháči :-).Těším se na fotky.

 

Jana H. - Dobrý den,pane Šťastný.Moc vám chci poděkovat za jarní tábor u koní,Jana byla nadšená a v létě se těší znovu na koníky,tentokrát pojede s kamarádkou ze školy a ještě všichni spolu vybíráme termín.

 

Verča a Marky - Zdravíme Všechny ze statku, předem děkujeme za zaslané fotečky. Chcene poděkovat za krásný letní tábor, který jsme u Vás prožily. Je to úplně něco jiného než klasický tábor a byla jsme jedna velká rodina, užila se spoustu legrace a dny byly tak napněné programem že jsme kolikrát ani vše nestíhali.Všem dětem kteří mají rádi koně a pejsky moc doporučujemje.Byl to nádherný pobyt a určitě se budeme těšit na příští rok .Ještě jednou moc děkujeme hlavně tobě Luďku.Přejeme hodně dobrého počasí na prázdniny a budeme se těšit až se zase uvidíme.

 

Honza N. - Ahoj všichni na statku, chtěl jsem moc poděkovat za krásný tábor hlavně Tobě Luďku, Báře, Páje a všem ostatním. Hodně se mi u Vás na Šťastném statku líbilo (při odjezdu domů ukáplo i pár slz) a moc rád bych k Vám přijel příští rok znovu, nejlépe už na jaře. Každopádně tábor budu doporučovat i svým kamarádům, protože ten týden u Vás rozhodně stál za to!:-))) Luďku, ještě jednou dík! Mějte se všichni moc hezky, pozdrav z Prahy posílá Honza N.

 

Veronika R. - Dobrý den, moc děkuji za zaslání fotek z 8. turnusu tábora. Naše Viktorka byla z tábora nadšená, i když se na něj vůbec netěšila. Měli jsme totiž špatnou zkušenost z jejího prvního (loňského) tábora, který byl hodně špatně zorganizován a který celý proplakala. Děkuji, že jste jí ukázali, že na tom vašem táboře je hezky, že pozná nové kamarády a užije si spoustu legrace. Moc děkuji za úžasný týden, který mohla moje dcera prožít s vámi:)

 

 

Rudolf F. - Dobrý večer p.Šťastný,předem děkuji za Vámi odeslané fotky.Jinak co se týče táboru tak dceruška Adélka mě v autě cestou od vás celou cestu probrečela....Nadmíru spokojená a prý příště chce být na 14dní,že týden je málo!Moc děkujeme za vše a příští rok zřejmě opět začátkem července s námi počítejte na 99.9% ,ale na 14dní...

 

 

Jitka H. - Dobrý den, děkujeme moc za fotky, je vidět, že si děti užili koně i přírodu, že jsou spokojené. :)

 

 

Jiří P. - Dobrý den, děkujeme za foto. A opět poděkování za velkou spokojenost a nadšení našich dětí u Vás. Jen prý byl hlad, ale pojem hlad, vím že znamená nedostatek sladkostí :). Ještě jednou moc díky a příští rok se budou zase těšit.

 

 

Kateřina Š. - Dobrý den, pane Šťastný, moc děkujeme za krásné fotky. Naší Báře se u Vás moc líbilo, chce jet příští rok znovu. Ráda by i na podzimky :-). Mějte se pěkně a ať máte pěkný a pokud možno pohodový :-) zbytek léta.

 

 

J. K. - Dobrý den, děkujeme za hezké fotky. Jendovi se tábor líbil a už nyní si domluvil s kamarádem termín na příští prázdniny. Děkujeme a přejem sluníčkový zbytek léta.

 

 

Marcela H. - Dobrý den pane Šťastný, velmi Vám děkuji za hezké fotky, i za péči o mou dceru. Moc se jí u Vás líbilo. Ještě jednou za vše děkuji a přeji Vám hodně štěstí, úspěchů a hezké dny.

 

 

Jitka B. - Také bych Vám chtěla moc poděkovat, Kačenka byla táborem nadšená, celou cestu domů a pak ještě zbytek soboty stále vyprávěla své zážitky z tábora, o výletech a o konících. Prý se už moc těší na příští rok a na další tábor strávený u Vás. Přeju Vám pěkný zbytek léta.

 

Kateřina Š. - Zdravím Vás, pane Šťastný, chci moc a moc poděkovat za tábor, který si Kačka nemůže vynachválit, moc se jí libili poníci i návštěva u indiánů, musím jí teď vymlouvat to nošení peří ve vlasech, které na Vás tak obdivuje :-). Dceru už jsem přihlásila na podzimní tábor, hlavně aby vyšlo počasí tak jako teď. Přejeme hezké babí léto a budeme se moc těšit.

 

Kateřina H. - Chci vám tímto poděkovat za koňské prázdniny, Kačka byla nadšená a teď ve škole vše vypráví kamarádkám, jakmile budete mít termíny, počítejte s námi hned na první turnus.

 

Lenka M. - Dobrý den, fotky jsou úžasné. Chci vám moc moc poděkovat za to, jste se o Klárku starali. Byl to pro ní nejkrásnější tábor :-) příští rok pojede na 100% znovu.

 

Veronika V. - Děti skákaly radostí, když jsem je od Vás pozdravovala.Ony i my vás také velice zdravíme, přejeme, ať se vám všechny turnusy podaří a i ostatní děti jsou tak spokojené,jako byly ty naše.

 

Lucka a Věruška - Dobrý den Luďku, děkujeme za krásné fotky a hlavně za krásné prázdninové zážitky. Spoustu úspěchů a pohody přejí L a V 

Petr H. - Dobrý den, moc děkujeme za fotky a také za celý tábor. Anička má spoustu zážitků a nadšeně nám je vyprávěla. Ať se daří a vše se povede i v dalších turnusech!

Petra R. - Dobry den, zda se , ze to byla pecka, Kata prvni, co hlasila, bylo, ze supr, ze chce pristi rok znova :-) . Diky moc.

 

Roman Z. - Dobrý den, děkujeme za fotky. Vnučka byla nadšená z pobytu u Vás! O ničem jiném nemluví než o zážitcích z Vašeho Šťastného statku. Jste úžasní - moc děkujem za vnučku!

Maruška P. - Dobrý den, dceři se u Vás moc líbilo :-) chtěla jsem ji přihlásit i na podzimni prázdniny;, ale máte již plno.

Eva H. - Dobrý den, děkujeme za moc pěkný týden, který u Vás Markéta strávila.

Katarina B. - Děkuji za zaslané fotky, Kačence se víkend moc líbil, krásně si to užila. Ještě jednou děkuji i za ní za krásně prožitém víkendu.

Pavla G. - Děkuji, pěkné fotky. Míša už se těší na letní tábor.

 

Monika S. - Květuška byla nadšená a za to jsme vám velmi vdeční. Už se těšíme na léto. Mějte se moc krásně a přejeme víc sluníčka.

 

Linda T. - děkujeme za fotky! Na těch fotkách jsou naše děvčata docela frajerky;-)

 

Zkušenosti s pobytem u nás na webu Farmy Liberecka: http://www.farmyliberecka.cz/#!blank/k4pb7

 

Jana Č. - chtěli bysme poděkovat, dcera je velice nadšená z vašeho tábora a stále o vás mluví ;-)

 

Majka Š. - obě dcery jsou nadšené z prázdnin a strašně se těší na další jízdy, hlavně prý na poníky, máte je všechny moc pozdravovat

 

Radka M. - opožděně chci poděkovat za ty čtyři úžasné dny mé děti mohly strávit na Vašem statku. Moc se jim líbilo a byly úplně nadšené. Je krásné jak rychle jste je dokázal změnit. Z dětí, které ve strředu odpoledne měly strach z koní, nikdy na nich nejezdily, nechtělo se jim, byly v neděli ráno děti, které koně milují, zvládly se na nich projet, stýská se jim po nich a chtějí zase.

 

Petra Š. - Dobrý den,moc děkuji za krásný víkend který dcera strávila u vás na jarním pobytu,přijela jako vždy nadšená :).

 

Přemek M. - Oproti ohlasům na webových stránkách statku je zkušenost s letním táborem průměrná nebo spíš podprůměrná... Bohužel...

 

Olga V. - Děkujeme za hezké fotky pane Šťastný, děti si to tam opravdu užily.

 

Kamila L. - Děkujeme moc za fotky. Dětem se na táboře moc líbilo, moc si to chválí. Ještě jednou moc děkujeme za krásný pobyt.

 

Markéta Š. - Dobrý den, ráda bych vám poděkovala za příjemný pobyt v posledním turnusu vašeho tábora. Náš syn byl na táboře poprvé a byl nadšený. Moc se mu u vás líbilo. Pyšnil se spousty zážitků. Vaše koníky už známe naspaměť. Už teď víme, že ho k vám přihlásíme na léto znova. Moc vám děkuji.

 

Kristina K. - Dobrý den pane Šťastný, ještě jednou vám chci moc poděkovat za krásný víkend. Moc jsme si to užili, ještě stále mám dobité baterky a vzpomínám. Určitě máme zájem přijet znova.

 

Květa Z. - "naše Esterka je vždy nadšená"

 

Michaela Š. - Dobrý den, děkuji za fotky! Také bych Vám chtěla poděkovat za tábor - Kuba přijel moc spokojený, na táboře se mu líbilo a myslím si, že si to opravdu užil!

 

Alena K. - A děkuji za ten dětský úsměv, který má Saminka i díky Vám na tváři, byla opravdu šťastná a moc se jí u Vás líbilo.

 

Pavla G. - Dobrý den pane Šťastný, děkuji za zaslání fotek, Míša byla na víkendu spokojená jako vždy, děkujeme :-)

Maria Z. - Dakujeme za fotky a pekny vikend, Natalka si ho uzila.

 

Silvie D. - Moc děkujeme za fotky. Natálce se na táboře moc líbilo, byla nadšená, pořád nám něco z taboru vypráví. Bohužel je to k Vám daleko cca 200km, tak už k vam Natálka asi nepojede, ale jinak moc děkujeme za zážitek.

 

Jaroslav R. - Dobrý den, na základě dobrých referencí naší dcery bychom si rádi zarezervovali dvoudenní balíček u koní.

Věrka a Eliška z Chelčický - Ahoj Luďo, děkujeme za krásné fotky a za celý úžasný tábor. Eliška byla nadšená a unešená z koníkù. Děkujeme moc.

Klára M. - "Je to nejlepší tábor na světě příští rok zase jedu"

Zuzana D. - Jinak Adélka přijela z tábora nadšená, takže za vše moc děkuji.

 

Kateřina A. - Ještě jednou moc děkujeme za podzimní prázdniny i za fotky.

 

Dobrý den, děkuji za zaslané fotky, Vendulka byla nadšená, sedla do auta, spala celou cestu domů. Janča :-)

 

Dobrý den, děkuji za zaslání, včera si to prý krásně užili, takže děkujeme a určitě se zase ozveme. Lenka K.

 

Dobrý den, velmi děkujeme za krásné dva dny. Pozdravujte koníky. Kateřina K.

 

Krásné ránko přeji, ještě jednou děkujeme za pohodový víkend. Lenka C.

 

Dobrý den. nejdříve chci poděkovat za Týnu. Byla pobytem u Vás nadšena. Do Palečka je zcela zamilovaná. Těší se na další koňskou dávku v srpnu. Dita B.

 

Dobrý večer. Chtěl bych Vám poděkovat za letní tábor. Holkám se líbilo a fotky jsou super. Hezké léto přeje Karel Š.

 

Dobrý den, moc děkujeme za fotky, děti jsou pořád ještě nadšené, už plánují, že by rády přijely na podzimní víkendový pobyt. Petr P.

 

Děkujeme Kačka nadšená moc se jí u vás líbilo díky Petra N.

 

Nikola si to moc užila. Děkujeme a příští rok se budeme těšit. Jana a Martin Z.

 

Dobrý večer, děkujeme za krásné fotky! Klárce se u vás na táboře moc líbilo. Přijela nadšená a plná zážitků. Děkujeme. Ať se Vám daří! Klárka P. a Klárka

 

Dobrý večer, pane Šťastný. Děkujeme za fotky a za uspořádání víkendu. Agátka si to užila. Michal J.

 

Dobrý večer. Moc děkujeme za krásné zážitky, které Anička díky Vám a koníkům přes víkend získala. Vrátila se totálně nadšená. Už nyní se těší na letní tábor. Ivona B.

 

Zároveň chci poděkovat za právě proběhlý víkend u Vás, Verča s Martínkem si to moc užili... a díky moc i za fotky. Věra D.

 

Dobrý den, super, díky moc za fotky. Děvčata vypadají naprosto spokojeně. Petra P.

 

Dobrý den, moc děkujeme za fotky. Zuzanka přijela nadšená z tábora, moc se jí u Vás u koní líbilo. Markéta Š.

 

Dobrý den, velice děkuji za krásné fotky. Monička je hodně nadšená z vašeho táboru a ráda by se zúčastnila i příští rok. Což mě utvrdilo v tom, že se jí u Vás opravdu hodně líbilo. Tímto Vám chci poděkovat za veškerou péči, snahu a za to, že má Monča opravdu hodně krásných zážitků. Přeji Vám krásné prázdniny a spokojené táborníky. Veronika H.

 

Dobrý den, chceme Vám moc poděkovat za fotky a hlavně celý tábor, obě holky byly nadšené! Svoboda a pohoda, kterou jste jim poskytli je výjimečná. Měly radost, že mohly dělat věci, které jim na jiných táborech neumožní. Za to, ale i Vaší péči moc díky. Krásný zbytek léta přejí Š.

 

Dobrý den, Filip se vrátil z tábora nadšený, moc se mu líbilo. Program byl evidentně tak bohatý, že ani nezaznamenal, že chodí celou dobu ve stejném tričku :-))))) Děkujeme a přejeme hezký den. S.

 

Lea přijela domů totálně unavená, poštípaná od komárů, špinavá. Ale neskutečně šťastná.
Nevěděla, jestli má dřív vyprávět o tom, jak cválala na koni, jak spala pod širákem, jak prolezla pavoučí jeskyni, jak si kamarádka naštípla kost, nebo jak Palec jedl buřta .
Chci všem, ale zejména Tobě poděkovat za ni i za sebe (a taky za Barunku, sestřenici) za to,jak moc si to užily. Rozhodně mi Leontýnka rezolutně potvrdila, že příští rok chce jet určitě znovu. Ještě děkuji za fotky, dostala jsem ke každé z nich podrobný popis děje a opravdu má úžasné zážitky na celý život, počítám, že nejpozději příští rok přibudou další (Lea chce i na víkend na koních). Přeji šťastné dny a mnoho slunce,Týna D.

 

Dobrý den, moc děkujeme za zaslání fotografií. Jsou povedené. Úplně z nich čiší pohoda a nadšení všech. Ještě jednou děkujeme Lucie a Miloš P.

 

Dobrý den, chtěly bychom Vám poděkovat za své dcery, které byly u Vás na táboře minulý týden maximálně spokojené. Jitka Š. a Marta V.

 

Dobrý den, děkujeme velice za krásné fotky a hlavně za bezva tábor, Barča byla nadšena a příští rok jede zas :-)). Už jsem Vám udělala reklamu pro další dětičky, tak ať se Vám i nadále daří a přeju krásne léto! S pozdravem, Milena Z.

 

Terče i Honzovi se na táboře moc líbilo, nejen aktivity u koní, ale také další program, pokud se uvolní místo na podzimní tábor, určitě s námi počítejte. Jaroslava Š.


Pane Šťastný, ještě jednou moc děkujeme za krásný tábor, Verča je moc spokojená a nadšená, příští rok určitě pošleme zase přihlášku. Přejeme Vám krásný zbytek dne a hodně dalších úspěšných táborů a nadšených táborniků.
Olga Ch.

 

Hezké nedělní ráno!! Moc děkujeme za fotky a především za to, co děláte!! Odvezla jsem si spokojené dítě, co víc si přát. Je vidět, že tomu dáváte nejen Vaše zkušenosti, znalosti a um. Především Vaše srdce a podle to je vidět!!! Věřím, že příští rok jsme zase u Vás.
Hezký zbytek léta přejí K. s dcerou Nelčou Č.

 

Dobrý den, děkujeme za fotky, krásné! Děti si to musely užívat. Gábi T.

 

Luďku, zdravíme Vás a moc děkujeme...za fotky a vůbec za celý týden. Verča s Martínkem si vše náramně užili a prý se těší na příště:-)...přejeme Vám zasloužený odpočinek! D.

 

Dobrý den, moc děkujeme za fotky, děti i to jistě náramně užily. Simona T.

 

Dobrý den Luďku, chtěli jsme moc poděkovat za tradičně skvělý tábor. Pro naše děti je to zlatý hřeb prázdnin (a to ani ten zbytek není k zahození). Veronika S.

 

Dobré ráno, moc děkujeme za krásné zážitky a někdy příště naviděnou. Robert E.

 

Šárka byla moc spokojená, jen jí bylo líto, že na tábor jede až v srpnu. Hezký večer a v srpnu se těšíme Milan D.


Touto cestou Vám ještě jednou moc děkuji za famózní víkend, který jste dětem dopřáli. Jsem moc ráda, že jste a že děláte to, co Vás baví a pak to s láskou to předáváte na děti. Eva P.

 

Alespoň touto cestou Vám chci poděkovat za krásně strávený víkend. Anička je moc spokojená. S nadšením o koních moc hezky mluví a určitě se k Vám zase podívá. Ivona B.

Moje dcery Anežka a Markétka se na tábor k vám už strašně těším víkend u vás je nadchnul. Hana F.


Sarah se vrátila z víkendu spokojená, tak jsme moc rádi. Koníci se jí velice líbili. Rovnou jsem vyplnila přihlášku i na podzimní prodloužený víkend. Barbora M.

 

Moc děkujeme za úžasný víkend, obě holky Vali a Viki byly nadšené a nadmíru spokojené. Martina M.

 

Dobrý den Luďku, děkujeme moc za fotky. Je z nich vidět, že jste si společný čas hezky užili. Helena M.

 

Dobrý den,děkujeme za fotečky....Terezka je z tábora nadšená a už jsme se přihlásily i na podzimní tábor :-) . Lenka a Terezka P.

 

Jinak děkujeme za fotky, je vidět, že si to děti užili! Aničce se na táboře líbilo, s koníky si to užila, celou cestu domů vyprávěla zážitky. Markéta Š.

 

Rodinné prostředí, krásná příroda, fajn přístup k dětem i ke koním. Naše první zkušenost a celková spokojenost. Avizovaný program proběhl až na počasí dle plánu. Výlety, hry, vyjížďky, plavení koní a spousta jiné zábavy. S majitelem je dobrá a věcná komunikace. Kdo nehledá 5* hotel, ale letní dětský tábor, bude spokojený.

 

Luďku, indiáne, chci poděkovat za sebe, ale hlavně za svou dceru Leontýnku za úžasné zážitky na vašem táboře, které opět letos prožila. Opět přijela potlučená, odřená, poštípaná, špinavá, rozcuchaná, ale neskutečně šťastná a plná emocí, dojmů, zážitků. Moc děkuju a počítejte s námi opět příští rok. Kristýna D.

 

Děkujeme za fotky a ještě víc za fajnové zážitky pro naše děti. Jsou spokojené a plné zážitků. Co víc si přát. Příští rok naviděnou. Rodiče od Nelči Č. a Anežky N.

 

Tábor je naprosto úžasný. Niky se vždy těší na koně i na Orla a několik let po sobě si to hrozně užívá. Jaroslava J.

 

Hezký den, malé Týnce se u koní moc líbilo a velké klisny chodily s nohama od sebe ještě večer, že prý Paleček přibral. Dita B.

 

Terezka B. se už teď těší na další prázdniny, děkujeme. Lenka P.

 

Dobrý den, ještě jednou děkuji za Janičku. Z tábora se vrátila nadšená, jako pokaždé. Kateřina N.

Dobrý večer, jen bych vám chtěla napsat, že dcera je naprosto nadšená, fotky jsou nádherné a rozhodně přijede příští rok opět. Děkujeme za krásný zážitek,za Nelinku, J. Adéla.

 

Také moc děkuji za Simonku, byla nadšená a ještě ted nezavřela pusu. Krásný zbytek léta a hodně energie k vaší práci. P.

 

Dobrý den, děkuji za parádní tábor. Příští rok určitě Barunka pojede opět na tábor a vezme nějakou kamarádku. Pozdravujte i veškerá zvířátka na statku. S pozdravem a velkým díky Eva T.

 

Dobrý den, děkuji moc za skvělé fotky a opět skvělý tábor. Těšíme se na další. Hezký zbytek léta S.

 

Dobré odpoledne, děkujeme za fotky. Jsou super, je vidět, že si to děti užívají!!!
Díky za vše, K.

 

Verča byla opět nadšena, líbilo se se jí prakticky vše až na nedělní odjezd domů. Mirek Š.

 

Děkuji za fotky. Moc krásné. Je vidět že si to děti užívají. A počasí také vyšlo pěkné. Hedvika V.

 

Dobrý den, díky za fotky. Počasí vyšlo náramně, takže Šárka jako vždy, utahaná, ale spokojená. Michal D.

 

Dobrý den, ještě jednou moc děkuji za Valentýnku. Moc se jí na táboře líbilo. Určitě zase přijede. Veronika M.

 

Dobrý den, společně s manželem vám děkujeme za dceru. Víkend u vás si velmi užila a už se nemůže dočkat táboru v létě. Nejvíc si zamilovala Matese, celý večer nám s nadšením vyprávěla. Koupání prý taky super. Děkují manželé J.

 

Dcera hlásila už v autě joo líbilo se mi moc příště chci. Koně miluje a nejraději by s nimi i spala. Alena S.

 

Moc děkujeme za skvělý pobyt u Vás. Moc jsme si to užily a odpočaly si. Marie a Julča

 

Děkuji za Janinu, takhle šťastná už dlouho nebyla. Jana A.

 

Ráda bych poděkovala za fotky, které jste posílal. Eliška si tábor moc užila, už se prý s holkami těší na další rok. Lucie V.

 

Moc děkujeme za krásné fotky, ale hlavně za skvělý čas, který dcera strávila na táboře. Bylo to prý supr a příští rok musí jet určitě. Kristianka s rodinou

 

Dětem se tábor opět moc líbil a pokud se nic nezmění, tak se opět chtějí zúčastnit. Martina Č.

 

Chtěla bych ještě jednou moc poděkovt za holčičky (Valinku a Adrianku), užily si to. Ještě ted poslouchám zážitky z víkendu. Markéta P.

 

Holky jsou u fakt z víkendu nadšené,děkuju za možnost takového zážitku v přírodě. O vás mluví taky moc hezky. Zdraví MF

 

Maruška byla u vás poprvé na dětském víkendu a byla nadšená, moc se jí u vás líbilo. Jana H.

 

Aničce se u Vás jako vždy o víkendu moc líbilo, našla si i nové kamarádky, které jedou i v červnovém termínu. Tereza N.

Uložit
Předvolby uživatele cookies
Používáme soubory cookie, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z našich webových stránek. Pokud používání souborů cookie odmítnete, nemusí tyto webové stránky fungovat podle očekávání.
Přijmout vše
Odmítnout všechny
Další informace
Cookies
Unknown
Unknown
OK
Odmítnout